Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Celodenní výlet PLANETÁRIUM PRAHA

Podzimní prázdniny s TÁBORNÍČKEM Pojeďte s námi vlakem do Pražského PLANETÁRIA za spoustou zábavy a zajímavostí. Bude pro nás připravena prohlídka, naučná pohádka "Lucie a tajemství padajících hvězd". CENA 500Kč/dítě V ceně výletu je oběd, cestovné a vstupné. Sraz v 6:30 a 16:20

Celodenní výlet MUZEUM ILUZÍ

Podzimní prázdniny s TÁBORNÍČKEM Celodenní výlet pro děti od 5 let. V pátek 29. 10. 2021 s námi můžete vyrazit na výlet do Muzea fantastických iluzí v Praze. Pojedeme vlakem z hlavního nádraží v Plzni, sraz bude v 6:30 před hlavním vchodem. Návrat plánujeme na 16:20, předání dětí proběhne tamtéž.

Halloween v parku Krašovská

Strašidelní podvečer ve vnitrobloku Krašovská v Plzni. Přijďte si s dětmi užít Halloween trochu jinak, budou pro Vás připravená stanoviště se strašidelnou tématikou - kde si vyzkoušíte různé aktivity - sportovní nebo výtvarné. Nebude chybět ani spousta hudby a malování na obličej !!! start 17:00 konec 20:00

Andělská nadílka

Srdečně Vás zveme do parku Krašovská kde se dne 4. 12. 2021 Koná Andělská nadílka. Těšit se můžete na spoustu zábavy, soutěží, vytváření a sladké odměny.

Zdarma

Čertoviny Bdeněves

Obecní sál Bdeněves

Čekají nás čertovské aktivity, andělské dílničky i nebeská pošta, malování na obličej a závěrečná dětská diskotéka.

Pohádková kvízová stezka

Krašovská 1728/14 Krašovská 1728/14, Plzeň 1

Pohádková kvízová stezka v novém parku Krašovská. Kde Vás čeká 10 zajímavých zastavení s otázkami.

Zdarma

Kvízová stezka Lochotínským parkem

Jak si ještě více užít procházku na čerstvém vzduchu? No přeci s kvízovou stezkou! :) Již od 21. 3. Jsme pro Vás připravili další z naší série stezek pro děti. Pokud nám Vaše správně odpovědi zašlete na Facebookovou stránku Táborníček - volnočasové aktivity - Můžete vyhrát jednu z připravených odměn. :)

DEN ZEMĚ

Krašovská 1728/14 Krašovská 1728/14, Plzeň 1

Jak lépe oslavit DEN ZEMĚ než s Táborníčkem v Krásném parku Zemník kde bude po celé odpoledne připravena veselá hudba, sportovní i výtvarné stanoviště a hlavně skvělá parta lidí.

Pálení čarodějnic s Táborníčkem

Všechny Vás srdečně zveme do parku Zemník v Plzni na Košutce. Kde budou v sobotu 30. 4. připravené sportovní i výtvarné stanoviště pro děti, posezení i oheň na opékání špekáčků, které zde lze i zakoupit. Na čepu bude malinovka ale připravené budou i teplé nápoje.

Víkendový tábor Letiny

Zážitkový víkend v nádherném zalesněném středisku Letiny. Celovíkendovou hrou jsou "farmáři". Čeká nás nabitý program, domácí kuchyně, noční program a spoustu dalšího.

Ztracený ostrov 2022

Pojeďte si s námi užít spoustu zábavy do krásného tábořiště v Boněticích. Pojedeme smluvním autobusem z Plzně přímo do tábora. Čekají nás skvělé zážitky, táborák s kytarou, soutěže, diskotéka, celodenní výlet a spoustu dalšího!

Příměstský tábor Plzeň

Pohodový sportovní příměstský tábor úplně pro všechny a to přímo v Lochotínským parku. Celotáborová hra s tématem Indiáni. Čeká nás spoustu zajímavých her, soutěží a hlavně zábavy - každý den od 7:00 do 16:00