Tábory

2024

První školní rok bude pro studenty detektivní školy víc než nudné přednášky. situace v nedalekém městě nabrala nečekaných otáček. kriminalisté jsou v nelehké situaci a proto

oslovili nás. Připojte se do našeho nového vyšetřovacího týmu!

2023

Připravili jsme pro vás zážitkové jarní prázdniny na horách. Plné bobování, her, výletů i odpočinku. Vtipná celotáborová hra na motivy filmu „Kokosy na sněhu“ zakončená velkou závěrečnou diskotékou bude bavit všechny kluky i holky.

 

Vydejte se s námi vyřešit záhadu a dopadnout pachatele! V rámci dobrodružného pátrání se vydáme do lesa i na koupaliště. Ubytování detektivů zajištěno ve zděné budově. Čekají nás jedinečné zážitky a mnoho sportovních i kreativních her.

2022


Zveme Vás na další roční Víkendového táboru v Letinách. Letošní celotáborovou hrou bude Pohádka Sonic. Odjezd bude opět z Plzně.

Termín: 18. 7. – 22. 7. 2022 Od 7:00 do 16:00

Cena : 2000 Kč / 5 dní –  450 Kč / jeden den

Místo konání : Prostory TCO Plzeň, Lochotínský park

 

Pojeďte si s námi užít spoustu zábavy krásného tábořiště v Boněticích. Pojedeme smluvním autobusem z Plzně přímo do tábora. Čekají nás skvělé zážitky, táborák s kytarou, soutěže, diskotéka, celodenní výlet a spoustu dalšího!

Zážitkový víkendový tábor v Letinách. Doprava zařízena smluvním autobusem přímo do střediska. Čeká nás: Nabitý program, noční hry, domácí kuchyně, diskotéka, táborák s kytarou a spoustu dalšího.

 

 

2021

Po dlouhé covidové době jsme mohli vyrazit s dětmi do přírody i když pouze na dvě noci, ale počasí se nám náramně povedlo! A táborové středisko jsme si zamilovali.

Kdo přežije Cerhovice? Akční, sportovní ale hlavně zábavný program čekal  všechny účastníky naší týdenní soutěže.

Příměstský tábor v Cerhovicích u Plzně s celotáborovou hrou Harry Potter.

2020

Olympijské hry tak trochu jinak jsme si užili právě v sokolovně Cerhovice.

 

2019

Celotáborová hra s tématikou Shrek a Fiona. 

Druide, Připrav lektvar!!

Na tento sportovní tábor budeme potřebovat hodně sil.

2018

Kde zažijeme ten nejlepší příměstský tábor? Na zámku Veltrusy! :p 

Tábor plný chemických pokusů, triků, zvířátek a her.